Idea

Nasze biuro projektowe od 1998 roku zajmuje się tworzeniem oraz wykonawstwem projektów z zakresu aranżacji wnętrz oraz architektury budynków we wszelkiego typu przedsięwzięciach inwestycyjnych. Pierwsze realizacje wykonaliśmy na terenie Warszawy, obecnie z naszych usług korzystają klienci w całej Polsce i za granicą.

Naczelną zasadą w naszym myśleniu o projektowanej przestrzeni jest nasycenie jej jasną i czytelną ideą. Podstawą kreacji czynimy użytkowość, której nadajemy niepowtarzalny, każdorazowo zindywidualizowany kształt. To sprawdzona modernistyczna tradycja, która w czasach poszukiwania wielowymiarowego komfortu nabiera nowego znaczenia i cieszy się coraz większą popularnością. Stając się podstawą projektu, pozwala ubrać funkcjonalność w proste formy, wykonane ze szlachetnych materiałów, a w efekcie uzyskiwać aranżacje wnętrz o unikatowym charakterze i ponadczasowym smaku.

Główną ideą pracy naszej pracowni architektonicznej jest zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na szukanie nowych rozwiązań, stosowanie akcentów stylistycznych oraz zdecydowanych akcentów kolorystycznych. Nasze doświadczenie, zebrane podczas wielu zrealizowanych projektów, pozwala wyrazić różnorodne upodobania estetyczne w spójny oraz wyrazisty sposób.

W naszych projektach i ich realizacjach wykorzystujemy szlachetne materiały i wyraziste faktury, często inspirowane naturą. Stosujemy różne konfiguracje drewna, szkła i kamienia, wzbogacając je elementami takimi jak fakturowane tynki, płaskorzeźby czy wielkoformatowe fotografie. Pamiętając o roli światła w przestrzeni, uzupełniamy ją jego dyskretnym blaskiem, kreującym odpowiednią atmosferę.