Niepowtarzalny projekt

Oferta naszego biura projektowego skierowana jest do inwestorów prywatnych i publicznych. Z myślą o ich oczekiwaniach  przykładamy szczególną wagę do indywidualizacji każdego projektu aranżacji wnętrza zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym.
Pracę nad projektem rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb i upodobań estetycznych zamawiającego, które stają się dla nas wytyczną na każdym etapie powstawania konkretnej koncepcji. Na tej podstawie architekt wnętrz tworzy niepowtarzalny wystrój, zwracając uwagę na spójność wszystkich jego elementów oraz unikatowy charakter finalnego efektu.


Dbamy o zadowolenie oraz spokój naszych Klientów – to powód, dla którego architekt wnętrz pracuje w oparciu o przejrzyste ustalenia, precyzyjną dokumentację oraz zgodnie z terminarzem. Doradza wybór materiałów oraz elementów wyposażenia. Chcąc zapewnić wysoką jakość realizacji, poleca wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych, a tym samym godnych zaufania podwykonawców. 


Kierując się zasadą indywidualizacji każdego projektu nasze biuro architektoniczne od 1998 roku zrealizowało aranżacje wnętrz zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych inwestorów. Wiele z nich, ze względu na swój spektakularny charakter, zostało wyróżnionych oraz zaprezentowanych przez krajową i zagraniczną designerską prasę branżową oraz renomowane magazyny wnętrzarskie, z prestiżowym „INTERIEURS les plus beaux” na czele.


 Zapraszamy do zapoznania się z galerią publikacji.