O nas

Pracownia architektury wnętrz Bartka Włodarczyka to autorski projekt zainicjowany w 1998 roku oraz zarządzany przez absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Na początku swojego istnienia jej obszarem działania była głównie Warszawa i okolice, obecnie obsługuje klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 Zespół naszej pracowni projektowej tworzą profesjonalni architekci z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym wykonawstwie projektów aranżacji wnętrz i architektury w prywatnych i publicznych inwestycjach. Różnorodność zrealizowanych koncepcji daje nam szerokie spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań i materiałów, co pozwala nam tworzyć unikatowe projekty o niepowtarzalnym uroku.

Chcąc zapewnić naszym Klientom usługi najwyższej jakości, regularnie podnosimy nasze kompetencje. Śledzimy wydarzenia branżowe, uczestniczymy w targach wnętrzarskich oraz konferencjach designerskich, które są dla nas nieustanną inspiracją. Jesteśmy na bieżąco z zagranicznymi publikacjami, najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, występując w roli ekspertów i komentatorów na łamach prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Zaprojektowane przez naszą pracownię architektoniczną wnętrza prezentowane są cyklicznie na ich łamach w gronie najatrakcyjniejszych i najbardziej spektakularnych koncepcji z zakresu aranżacji przestrzeni.  

Korzystając z bogatego doświadczenia, nasza pracownia projektowa oferuje usługi na światowym poziomie. Naszej pracy przyświeca idea kreacji perfekcyjnie odpowiadającej oczekiwaniom użytkowym i upodobaniom estetycznym klientów, a jednocześnie cechującej się spójną formą i niepowtarzalnym charakterem. Proponując określone rozwiązania kierujemy się szacunkiem do budżetu inwestora, stawiając na rzetelne planowanie i racjonalny podział środków na realizację. 

Na rynku projektantów wnętrz wyróżnia nas doskonałe przygotowanie zawodowe oraz wykształcenie zarówno artystyczne i politechniczno–inżynieryjne. To podstawa naszego rzeczowego podejścia zarówno do kwestii estetycznych, jak i technicznych, które daje gwarancję nie tylko wizualnego efektu, lecz również solidnego wykonania. Nasza oferta obsługi inwestycji na wszystkich etapach oraz w różnym zakresie pozwala nam realizować wszelkie, również trudne tematy z zakresu przebudowy, modernizacji oraz rewitalizacji istniejących obiektów, co również zlecają nam inwestorzy.