Idea

Nasze biuro projektowe od 1998 roku zajmuje się tworzeniem oraz wykonawstwem projektów z zakresu aranżacji wnętrz oraz architektury budynków we wszelkiego typu przedsięwzięciach inwestycyjnych. Pierwsze realizacje wykonaliśmy na terenie Warszawy, obecnie z naszych usług korzystają klienci w całej Polsce i za granicą.

Naczelną zasadą w naszym myśleniu o projektowanej przestrzeni jest nasycenie jej jasną i czytelną ideą. Podstawą kreacji czynimy użytkowość, której nadajemy niepowtarzalny, każdorazowo zindywidualizowany kształt. To sprawdzona modernistyczna tradycja, która w czasach poszukiwania wielowymiarowego komfortu nabiera nowego znaczenia i cieszy się coraz większą popularnością. Stając się podstawą projektu, pozwala ubrać funkcjonalność w proste formy, wykonane ze szlachetnych materiałów, a w efekcie uzyskiwać aranżacje wnętrz o unikatowym charakterze i ponadczasowym smaku.

Główną ideą pracy naszej pracowni architektonicznej jest zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na szukanie nowych rozwiązań, stosowanie akcentów stylistycznych oraz zdecydowanych akcentów kolorystycznych. Nasze doświadczenie, zebrane podczas wielu zrealizowanych projektów, pozwala wyrazić różnorodne upodobania estetyczne w spójny oraz wyrazisty sposób.

W naszych projektach i ich realizacjach wykorzystujemy szlachetne materiały i wyraziste faktury, często inspirowane naturą. Stosujemy różne konfiguracje drewna, szkła i kamienia, wzbogacając je elementami takimi jak fakturowane tynki, płaskorzeźby czy wielkoformatowe fotografie. Pamiętając o roli światła w przestrzeni, uzupełniamy ją jego dyskretnym blaskiem, kreującym odpowiednią atmosferę.

 

 

Usługa dopasowana do potrzeb

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w kompleksowych koncepcjach, jednak oferowane usługi charakteryzują się dużą elastycznością. Każdorazowo dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb Klienta, któremu dajemy możliwość określenia zakresu projektu aranżacji wnętrza oraz jego realizacji. Ze swojej strony staramy się proponować optymalne rozwiązania, uwzględniające wszystkie wymagania, czas oraz wiedzę naszych zleceniodawców.  


Obszar projektu
Na początku współpracy architekt wnętrz dokładnie omawia z Klientem jego wymagania użytkowe oraz preferencje estetyczne, a także ustala zakres pracy. Oferujemy wykonanie projektu kompleksowego bądź częściowego, uwzględniając również kosztorysowanie oraz logistykę zamówień materiałów i elementów wyposażenia. Ostateczna decyzja należy zawsze do Klienta – to on wybiera, jakim obszarem przestrzeni mamy się zająć oraz które jej aspekty uwzględnić w opracowaniu aranżacji wnętrza.  


Przygotowanie do realizacji
Dopełnieniem oferty biura architektonicznego jest usługa zamówienia, zakupu oraz dostawy materiałów koniecznych do wykonania projektu, a także elementów wyposażenia. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych i solidnych dostawców, oferujących asortyment najwyższej jakości, mamy również możliwość negocjowania korzystnych cen. Współpracujemy z firmami z Warszawy oraz całej Polski, zależnie od zaistniałych potrzeb. 


 Nadzór nad realizacją
Poza przygotowaniem samego projektu aranżacji wnętrza, nasze biuro architektoniczne oferuje również nadzór nad jego realizacją. Nasi Klienci mają do wyboru kilka możliwości – nadzór autorski, częściowy nadzór inwestorski oraz usługa „pod klucz”. W ostatnim przypadku to pracownia architektoniczna przejmuje pełną odpowiedzialność za etap wykonania – jest to opcja wymagająca najmniej zaangażowania ze strony inwestora, a tym samym optymalna dla tych, którzy dysponują ograniczonym czasem. Nasi podwykonawcy to firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie.
Siedziba naszego biura projektowego znajduje się w Warszawie, lecz jesteśmy elastyczni i mobilni – realizujemy projekty w kraju i za granicą.  Na wszystkich etapach pracy dbamy o regularne konsultacje z Klientem. Jeśli istnieje potrzeba minimalizacji ilości spotkań, biuro architektoniczne pracuje w trybie kontaktu zdalnego, opierając się na szczegółowej dokumentacji.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług w dziale OFERTA

 

szare-tlo.jpg

Niepowtarzalny projekt

Oferta naszego biura projektowego skierowana jest do inwestorów prywatnych i publicznych. Z myślą o ich oczekiwaniach  przykładamy szczególną wagę do indywidualizacji każdego projektu aranżacji wnętrza zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym.
Pracę nad projektem rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb i upodobań estetycznych zamawiającego, które stają się dla nas wytyczną na każdym etapie powstawania konkretnej koncepcji. Na tej podstawie architekt wnętrz tworzy niepowtarzalny wystrój, zwracając uwagę na spójność wszystkich jego elementów oraz unikatowy charakter finalnego efektu.


Dbamy o zadowolenie oraz spokój naszych Klientów – to powód, dla którego architekt wnętrz pracuje w oparciu o przejrzyste ustalenia, precyzyjną dokumentację oraz zgodnie z terminarzem. Doradza wybór materiałów oraz elementów wyposażenia. Chcąc zapewnić wysoką jakość realizacji, poleca wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych, a tym samym godnych zaufania podwykonawców. 


Kierując się zasadą indywidualizacji każdego projektu nasze biuro architektoniczne od 1998 roku zrealizowało aranżacje wnętrz zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych inwestorów. Wiele z nich, ze względu na swój spektakularny charakter, zostało wyróżnionych oraz zaprezentowanych przez krajową i zagraniczną designerską prasę branżową oraz renomowane magazyny wnętrzarskie, z prestiżowym „INTERIEURS les plus beaux” na czele.


 Zapraszamy do zapoznania się z galerią publikacji.  

szare-tlo.jpg