Usługa dopasowana do potrzeb

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w kompleksowych koncepcjach, jednak oferowane usługi charakteryzują się dużą elastycznością. Każdorazowo dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb Klienta, któremu dajemy możliwość określenia zakresu projektu aranżacji wnętrza oraz jego realizacji. Ze swojej strony staramy się proponować optymalne rozwiązania, uwzględniające wszystkie wymagania, czas oraz wiedzę naszych zleceniodawców.  


Obszar projektu
Na początku współpracy architekt wnętrz dokładnie omawia z Klientem jego wymagania użytkowe oraz preferencje estetyczne, a także ustala zakres pracy. Oferujemy wykonanie projektu kompleksowego bądź częściowego, uwzględniając również kosztorysowanie oraz logistykę zamówień materiałów i elementów wyposażenia. Ostateczna decyzja należy zawsze do Klienta – to on wybiera, jakim obszarem przestrzeni mamy się zająć oraz które jej aspekty uwzględnić w opracowaniu aranżacji wnętrza.  


Przygotowanie do realizacji
Dopełnieniem oferty biura architektonicznego jest usługa zamówienia, zakupu oraz dostawy materiałów koniecznych do wykonania projektu, a także elementów wyposażenia. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych i solidnych dostawców, oferujących asortyment najwyższej jakości, mamy również możliwość negocjowania korzystnych cen. Współpracujemy z firmami z Warszawy oraz całej Polski, zależnie od zaistniałych potrzeb. 


 Nadzór nad realizacją
Poza przygotowaniem samego projektu aranżacji wnętrza, nasze biuro architektoniczne oferuje również nadzór nad jego realizacją. Nasi Klienci mają do wyboru kilka możliwości – nadzór autorski, częściowy nadzór inwestorski oraz usługa „pod klucz”. W ostatnim przypadku to pracownia architektoniczna przejmuje pełną odpowiedzialność za etap wykonania – jest to opcja wymagająca najmniej zaangażowania ze strony inwestora, a tym samym optymalna dla tych, którzy dysponują ograniczonym czasem. Nasi podwykonawcy to firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie.
Siedziba naszego biura projektowego znajduje się w Warszawie, lecz jesteśmy elastyczni i mobilni – realizujemy projekty w kraju i za granicą.  Na wszystkich etapach pracy dbamy o regularne konsultacje z Klientem. Jeśli istnieje potrzeba minimalizacji ilości spotkań, biuro architektoniczne pracuje w trybie kontaktu zdalnego, opierając się na szczegółowej dokumentacji.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług w dziale OFERTA