Wyróżnienia

W pracowni architektury wnętrz Bartka Włodarczyka powstało wiele ciekawych projektów, które zostały docenione przez prestiżowe magazyny wnętrzarskie i prasę designerską. Zdjęcia z ich realizacji pojawiają się na łamach pism takich jak „Dobre Wnętrze”, „Stylowy Dom”,” Weranda”, „M jak mieszkanie”, „ DDN”, „Architektura – Murator”, „Dom i Wnętrze” jako przykłady perfekcyjnie opracowanych koncepcji stylizacji przestrzeni.  


Dokonania naszej pracowni projektowej zostały również zauważone przez zagraniczne renomowane magazyny branżowe, skupiające najbardziej charakterystyczne i nowatorskie projekty z całego świata. Zaprezentował nas „INTERIEURS les plus beaux”, swoje miejsce mamy również wśród 26 polskich architektów wnętrz przedstawionych w wizerunkowym albumie „Luksus w wielkim mieście” Hanny Długosz.  
Wyróżnieniem, które doceniamy najbardziej, zawsze będzie dla nas jednak zadowolenie klientów oraz ich radość z przebywania w przestrzeni autorstwa naszej pracowni architektonicznej, a także ich rekomendacje.